ششمین دوره مسابقات رباتیک ICS

ششمین دوره مسابقات رباتیک ICS در محل دانشگاه تهران در تاریخ 5 اردیبهشت 99 با حضور علاقمندان و فعالان این حوزه از سراسر کشور آغاز خواهد شد. ششمین دوره این مسابقات در 10 لیگ مختلف برگزار میگردد. افراد علاقمند به شرکت در این مسابقات با مراجعه به سایت رسمی این مسابقات به آدرس www.ics-robotics.com  میتوانند اقدام به ثبت نام در این مسابقات نمایند. افراد برتر این دوره به مسابقات جهانی ربوتکس که در سال 99 در کشور ترکیه برگزار میگردد اعزام خواهند شد.

لازم به ذکر است پنجمین دوره این مسابقات با حضور بیش از 2000 شرکت کننده در بخش های حضوری و غیر حضوری و در محل دانشگاه تهران انجام شد و افراد برگزیده در دوره قبلی توانستند در سال 98 در مسابقات جهانی شانگهای چین با کسب 3 مقام نخست و یک مقام چهارم به کار خود پایان دهند.

شایان ذکر است این مسابقات در بیش از 10 لیگ برگزار خواهد شد و بخش هایی از این مسابقات دربه صورت غیر حضوری برگزار میگردد و علاقمندان میتواندد در هر یک از بخش های حضوری و یا غیر حضوری شرکت نمایند. علاقمندان میتوانند در قالب گروه های دو و یا سه نفره در این مسابقات شرکت نماید البته با تمهیدات اندیشیده شده از سوی برگزار کنندگان امکان شرکت هر شخص به صورت انفرادی نیز در این مسابقات وجود دارد. با توجه به تنوع لیگهای برگزار شده لازم است شرکت کنندگان با دقت و پس از بررسی های لازم لیگ مورد نظر خود را انتخاب نمایند و سپس قوانین آن بخش را به طور کامل مطالعه نمایند تا بتوانند در بخش اولیه داوری پذیرش شوند و به بخش مسابقات رباتیک را یابند تا بتوانند با سایر تیم ها رقابت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دانلود قوانین لیگهای مختلف میتوانید به سایت رسمی مسابقات به آدرس www.ics-robotics.com مراجعه نمایید.

مسابقات رباتیک

مسابقات رباتیک