در این صفحه قصد داریم تا فیلم های آموزش رباتیک و ساخت ربات را برای شما قرار دهیم. این فیلم ها شامل موارد مختلفی از قبیل آموزش مکانیک ، الکترونیک و یا برنامه نویسی خواهد بود . برخی از این فیلم ها به صورت انیمیشن در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. اما توصیه میگردد قبل از آموزش رباتیک از طریق این فیلمها به مباحث آشنایی با رباتیک در سایت صنایع آموزشی چالیک مراجعه کنید تا این فیلمها برای شما مفیدتر و کاربردی تر باشد. همچنین در کنار مشاهده این فیلمها مراجعه به آموزشهای ارائه شده در بخش آموزش رباتیک از صفر تا صد میتواند بسیار کاربردی باشد و مطالب را به صورت عمیق و کاربردی آموزش ببینید.

در طول ساخت این فیلمها به قطعات نیاز خواهید داشت که راهنمای تهیه قطعات مورد نیاز برای رباتیک در قسمت آموزش رباتیک از صفر تا صد در اختیار علاقمندان قرار گرفته است همچنین فروشگاه رباتیک صنایع آموزشی چالیک نیز یک منبع جامع و کامل برای تهیه قطعات رباتیک خواهد بود. فیلمهای آموزش رباتیک ارائه شده توسط صنایع آموزشی چالیک اغلب به صورت خود آموز میباشد و هر کاربر با مشاهده این فیلمها و مطالعه توضیحات مختصر ارائه شده در مورد هر فیلم میتواند به طور کامل با مباحث آن بخش آشنا گردد. از دیگر مواردی که برای ما در طول این آموزشها اهمیت دارد دسترسی به قطعات مورد نیاز برای طی هر مرحله خواهد بود. بر اساس برخی از این آموزشها بسته های رباتیکی ویژه علاقمندان طراحی گردیده است که برای سهولت در انجام کار میتوانید تنها بسته مورد نیاز برای ساخت آن مدل را تهیه کنید. البته برخی از بسته ها امکان ساخت چندین مدل متفاوت را برای شما فراهم خواهد کرد. البته مربیان محترم برای تهیه این بسته های رباتیک در تعداد بیشتر میتوانند با ما تماس بگیرند.

نکته ای درگر در مورد فیلمهای آموزش رباتیک که میبایس مورد توجه علاقمندان قرار گیرد این است که این آموزشها به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت و خواهشمندیم به منظور حمایت از ما و ادامه یافتن این آموزشها با قرار دادن نظرات خود برای هر یک از این آموزشها ما را از نظرات خود مطلع کنید و از این طریق ما را در ادامه این مسیر همراهی کنید. همچنین تهیه این آموزشها با ههزینه های بالا و صرف وقت فراوان صورت میپذیرد و به این دلیل ممکن است در ارائه آموزشها به صورت منظم وقفه ای به وجود بیاید که از این طریق پیشاپیش از وقفه های ایجاد شده عذر خواهی میکنیم.

و در پایان از همه علاقمندان به تد