درباره ما

مجموعه ما از سال 85 فعالیت خود را در زمینه فعالیت های آموزشی آغاز کرد و با مدارس بسیاری در این مدت همکاری نموده است. این همکاری ها و بررسی نظرات کارشناسان این بخش موجب شد تا ما در جهت رفع کاستی های بخش آموزش قدم بردارد. مهمترین دلیل توسعه کشورهای پیشرفته استفاده آنان از ابزار کمک آموزشی و بازی های فکری مناسب می باشد که متاسفانه این مهم در کشور ما در جایگاه ضعیفی قرار دارد. ما پس از بررسی های لازم و استفاده از کارشناسان مجرب در این زمینه اقدام به تولید اسباب بازی های فکری و ربات های آموزشی نمودیم.
مهمترین ویژگی محصولات ما انطباق کامل آن با سرفصل های آموزشی داخلی می باشد و مهمترین رسالت ما توسعه سیستم پیشرفته آموزشی یادگیری در حین انجام بازی می باشد.
جزوات و راهنماهای کامل و ساده محصولات ما امکان استفاده از این محصول را برای تمامی افراد امکان پذیر کرده است. همچنین با توجه به ضریب نفوذ موبایل و تبلت در جامعه این محصولات هراه با یک اپلیکیشن موبایل ارائه گردیده است.

سولات متداول

برای کسب نمایندگی ابتدا میبایست از طریق سایت و قسمت پذیرش نمایندگی اقدام فرمایید و پس از مطالعه کامل این صفحه فرم مورد نظر را پر کنید. سپس این فرم را به همراه مدارک مورد نیاز از طریق ایمیل و یا تلگرام برای ما ارسال نمایید. پس از این مرحله کارشناسان ما با توجه به اطلاعات ارسالی به هر یک از متقاضیان از 1 تا 100 نمره ای اختصاص میدهند.
متقاضیانی که بتوانند حداقل 75 نمره از 100 نمره کسب نمایند صلاحیتشان برای کسب نمایندگی احراز گردیده است. پس از این مرحله ما با شما تماس خواهیم گرفت و برای مراحل بعدی شما را راهنمایی خواهیم نمود. در مورد افرادی که امتیاز لازم را کسب نکرده اند نیز پس از برقراری ارتباط با آنها دلایل عدم پذیرش را اعلام می داریم و در صورت رفع نواقص موجود شرایط آنها مجدادا مورد بررسی قرار خواهد گرفت

پس تکمیل سفارش شما محصول مورد نظر از طریق پیک ( شهر تهران ) و یا پست ( شهر تهران و سایر نقاط کشور ) ارسال می گردد. پس از ارسال محصول کارشناسان فروش از طریق تماس تلفنی شما را در جریان قرار خواهند داد

مطالب شما در اینجا میرود

شما می توانید روش های مختلفی را برای پرداخت هزینه محصول خود انتخاب کنید
پرداخت هنگام دریافت محصول برای ساکنین شهر تهران ( همراه داشتن پول نقد هنگام دریافت محصول ضروری می باشد )
پرداخت اینترنتی
واریز مستقیم به کارت از طریق شبکه شتاب

هزینه ارسال بر اساس تعرفه های پستی و یا پیک پس از سفارش اعلام میگردد

مطالب شما در اینجا میرود