در ادامه مقاله قبلی قصد داریم تا در این قسمت با برخی دیگر از شرکت های رباتیک پیشرو در این حوزه آشنا شویم. این شرکتها هر یک در یکی از بخشهای ساخت رباتها دارای مهارت و تخصص میباشند.

شرکت رباتیک  BLUEFIN

تخصص : خودرو ، فناوری دریایی

مکان: کوئینسی ، ماساچوست

آنچه این شرکت انجام می دهد:  شرکت  Bluefin بخشی از شرکت  General Dynamics است که زیردریایی های بدون سرنشین و اتومات  (UUV / AUV)  برای مشتریان  بخش های دفاعی ، تجاری و علمی می سازد. سفارشات این شرکت شامل بیش از 70 سنسور مختلف در 100 نوع وسیله نقلیه است.

آموزش رباتیک

آموزش رباتیک

شرکت های روباتیک پترونیک

لوازم الکترونیکی

تخصص:  حیوانات خانگی

مکان: شیکاگو ، ایلینویز

آنچه این شرکت انجام می دهد: پترونیک یک اسباب بازی خودکار گربه به نام موس می سازد. این ربات با داشتن دمهای قابل تعویض ، باعث می شود که هر بار که گربه ی  شما آن را تعقیب می کند ، متفاوت به نظر می رسد. این ربات از طریق برنامه ی تلفن هوشمند Android یا iOS کاملاً قابل کنترل است.

صنایع رباتیک AMP

تخصص: نظافت

مکان: دنور ، کلرادو

آنچه این شرکت انجام میدهد :  ( دستکاری و ادراک خودمختار) یک سیستم روباتیک را به نام Cortex می سازد ، که می تواند در محیط های متنوعی (زباله مخلوط ، ساخت و ساز ، تخریب و غیره) مورد استفاده قرار بگیرد و از طریق هوش مصنوعی نورون برای سرعت و بهینه سازی برنامه ریزی شود.این ربات مواد قابل بازیافت را از یک تسمه نقاله جدا می کند. اهداف نهایی و ایده آل های این شرکت عبارتند از: “توان بالاتر ، افزایش درآمد کالاها ، کیفیت بهتر وزن و نرخ کار ثابت در طول زمان.”

رباتیک   ROBOTICS HONEYBEE

تخصص : آکادمی ، دفاع ، هوافضا

مکان: بروکلین ، نیویورک

آنچه این شرکت انجام میدهد : فناوری HoneyBee Robotics از سال 1983 در چندین  مأموریت فضایی ناسا (از جمله سفر به مریخ ) استفاده شده است. این شرکت همچنین نقش بزرگی در صنایع دفاعی ، معدن و نفت و گاز ، ساخت سیستم های هوشمند حفاری و مته های مستقل و نمونه برداری از سایر نوآوری ها  دارد. در بخش پزشکی ، این شرکت یک روبات جراحی مغز و اعصاب و یک اسکالپل لیزر آندوسکوپی رباتیک ساخته است.

فن آوری های انرژی

تخصص:  صنعتی ، کشاورزی ، بهداشت و درمان

مکان: کمبریج ، ماساچوست

آنچه این شرکت انجام می دهد : نرم افزار Actin SDK Energid برنامه ریزی پیشرفته  دربازار واقعی را برای برنامه های کاربردی روباتیک صنعتی و مصرف کنندگانی که  دسترسی سریع به بازار در آن صنعت برایشان مهم است ، امکان پذیر می کند.

شرکت های رباتیک

شرکت های رباتیک