در این مقاله قصد داریم تا شرکتهای رباتیک فعال در بخش های مختلف را معرفی کنیم. این شرکتها معتبرترین شرکتهای رباتیک در سراسر دنیا میباشد و هر یک در زمینه ای تخصص دارد.

شرکت رباتیک CANVAS

تخصص : صنعتی ، لجستیک

محل : بولدر ، کلرادو

CANVAS چه می کند: CANVAS یک مجموعه رباتیک مستقل برای استفاده در  فضای داخل کارخانجات و کارخانه های تولیدی ایجاد می کند. مجهز به دوربین های استریو که دارای نمای سه بعدی کاملاً از کف تا سقف ، سنسورهایی هستند که به عنوان «ضربه گیر مجازی» و چراغ های روشن LED که به افراد نسبت به حضور آنها هشدار می دهند ، داده های زمان واقعی را درباره مدت زمان مسیر ، تنگناها و سایر عوامل جمع آوری و ارسال می کند. که این داده ها بر ایمنی و کارایی محل کار تأثیر می گذارد

شرکتهای رباتیک

شرکتهای رباتیک

Piaggio Fast Forward

تخصص: تدارکات ، تصاویر کامپیوتری

مکان: بوستون ، ماساچوست

این شرکت چه می کند: شرکت Piaggio Fast Forward از گروه  تخصصی Piaggio است که اسکوتر وسپا را برای شما به ارمغان آورده است . یک شرکت روباتیک تخصصی در زمینه ی شناسایی و ایجاد راههای جابجایی راحت و روانتر افراد و کالاها . پرچمداران این شرکت ، gita ، یک شرکت حمل کننده تلفن همراه است که افراد هر محدوده ای را می تواند دنبال کند واشیاء  تا وزن 45 پوند را حمل می کند. ربات گیتا می تواند برای حمل همه چیز ازجمله کتابهای سنگین بین کلاس ها تا مواد غذایی استفاده شود.

آموزش رباتیک

Sphero

تخصص : آموزش ، بازی

محل سکونت: بولدر ، کلرادو

چه کار می کند: در حال حاضر شرکت Sphero یک توپ روباتیک معروف و مشهور در جهان اختراع کرده است ، که در کلاسهای درس در سراسر جهان برای تدریس از طریق بازی استفاده می شود. علاوه بر توپ اصلی ، محصولات دیگر شامل Sphero 2.0 و Sphero Mini و همچنین روبات های مسابقه ای با قابلیت برنامه به نام های Ollie و Darkside هم ساخته شده اند . برنامه Sphero Edu تبدیل به قطب برنامه نویسی ربات ها و سایر موارد شده است.

شرکت رباتیک